رای به سایت :
87
محبوب
سازمان بسیج مهندسین
دوشنبه 05 فروردين 1398 -
بیانیه سازمان بسیج مهندسین به مناسبت روز جهانی قدس
بیانیه سازمان بسیج مهندسین به مناسبت روز جهانی قدس

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست های سفاک و جنایتکار و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز قدس میراث گرانبهای بنیان گذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دوراندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است...
calendar
تاریخ : 1394/04/18 - 09:44
3
محبوب  
رای به خبر :

بیانیه سازمان بسیج مهندسین به مناسبت روز جهانی قدس

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست های سفاک و جنایتکار و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز قدس میراث گرانبهای بنیان گذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دوراندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

رژیم غاصب صهیونیستی و سردمداران زر و زور و تزویر به سرکردگی شیطان بزرگ و دول غرب، مردم مظلوم فلسطین را به مسلخ بردند و متاسفانه بعضی سران شکم باره و دنیا طلب عرب شاهد تجاوز، قتل و نسل کشی مردم غیرنظامی و بی پناه فلسطین هستند و افتخار نوکری و خوش خدمتی شیاطین بر سینه دارند.

ننگ و نفرین بر کور دلانی که سکوتشان لکه ننگی بر سیمای دروغین آنها بوده و یقینا در مواخذه و عقوبت عظیم الهی مسئول و شریک جرم و جنایت هستند.

رژیم کودک کش صهیونیست باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به حق ملت فلسطین حمایت کرده و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند: "مسئله فلسطین همچنان یک مسئله ی اصلی برای جمهوری اسلامی ایران است و هیچ گاه از دستور کار نظام خارج نخواهد شد. مسئله ی فلسطین عرصه ی یک مجاهدت واجب و لازم اسلامی است و هیچ حادثه ای ما را از مسئله ی فلسطین جدا نخواهد کرد" (سالگرد رحلت حضرت امام (ره)،14/3/94). لذا امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه تر از سال های قبل به یاری مردم مقاوم و مظلوم فلسطین بشتابند.

ما جامعه مهندسین بسیجی به همراه سایر متخصصین متعهد، آزاده و دلسوز ایران اسلامی با الهام از مکتب ناب محمدی (ص) و اندیشه های استکبار ستیزی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) ضمن همدردی با مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین، جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) در روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی و مردم دیگر کشورهای جهان در راهپیمایی با شکوه روز قدس شرکت نموده و با مشت های گره کرده شعار "مرگ بر سه قاتل کودکان، آل سعود، اسرائیل، آمریکای بی وجدان" سر خواهیم داد و از آحاد مردم انقلابی و همیشه در صحنه و روزه دار به ویژه قشر مهندسین کشور نیز دعوت می نمائیم تا در یاری مظلومان و مخاصمت با ظالمان به پا خواسته و با حضور قدرتمند خود در راهپیمائی روز جهانی قدس شرکت نموده و لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بیاندازد که این اقدام موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی می گردد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 6028


tags
                                                   بسیج مهندسین        بسیج مهندسین        بسیج مهندسین        روز قدس94        روز قدس94            

مطالب مرتبط