رای به سایت :
87
محبوب
سازمان بسیج مهندسین
دوشنبه 05 فروردين 1398 -
قرارداد ایران خودرو با شرکتهای بیگانه
قرارداد ایران خودرو با شرکتهای بیگانه

رئیس سازمان بسیج مهندسین سپاه محمد رسول الله(ص) نایب رئیس ستاد بزرگداشت روز ملی مهندسی از شرکت خودروسازی ایران خودرو به خاطر همکاری با شرکتی به نام کروز که ماهیتی غیر ایرانی دارد انتقاد کرد.
calendar
تاریخ : 1393/11/15 - 20:05
3
محبوب  
رای به خبر :

رئیس سازمان بسیج مهندسین سپاه محمد رسول الله(ص) و نایب رئیس ستاد بزرگداشت روز ملی مهندسی از شرکت خودروسازی ایران خودرو به خاطر همکاری با شرکتی به نام کروز که ماهیتی غیر ایرانی دارد انتقاد کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران سازمان بسیج مهندسین ، حسن توکلی رئیس سازمان بسیج مهندسین تهران درباره همکاری ایران خودرو با شرکتی به نام کروز در انتقادی شدید گفت : مدتی است شرکت ایران خودرو قرار داد خود را با شرکت تولیدی ایپاکو به طور غیر قانونی فسخ کرده است و با یک شرکت غیر ایرانی به نام “کروز” قرار داد بسته است.

حسن توکلی با اشاره به افزایش قیمت خودروهای ایران خودرو افزود: لغو قرارداد با کشورهای خارجی در حالی است که بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور در گرو این گونه قرار داد های غیر قانونی است و از طرفی در حال حاضر شرکت کروز در افزایش قیمت محصولات ایران خودرو تاثیر مستقیمی داشته است.

وی در این باره اضافه کرد: این اقدام در شان یک شرکت خودرو سازی نیست و با توجه به همزمانی با ایام الله دهه فجر و پشتیبانی از تولیدات ایرانی بهتر است نسبت به لغو قرار داد با این شرکت خارجی اقدام کند.

توکلی اضافه کرد : وقتی ما در کشور صاحب شرکت های کاملا ایرانی تولیدی مانند ایپاکو برای تامین قطعات خودرو هستیم، بر اساس منویات و فرمایشات رهبری مبنی بر تکیه بر توان داخلی و اقتصاد مقاومتی باید بر نیروی داخلی تکیه کرده و قرارداد با کشورهای بیگانه را لغو کنیم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 6028


tags
                                                   روز مهندس 93        روز مهندس 93        روز مهندس 93        روز مهندس 93        حسن توکلی            

مطالب مرتبط